pokr.
No a čo sa týka toho primitivizmu, tak najlepšou ukážkou tvojho primitivizmu sú tvoje blogy a príspevky kde urážaš ľudí ktorí si dovolia mať iný názor ako ty ktorí si namýšla o sebe že je veľký demokrat a pri tom ani netušíš čo tá demokracia vlastne je. Toto by si si mal nalepiť na stenu "Každý demokrat by mal akceptovať právo každého občana na jeho politické preferencie a jeho slobodu vyjadrenia sa a voľby. Ak si tento postoj niektodovolí spochybniť, je to začiatok konca našej demokracie." Ináč silne pochybujem že to PRIMITÍV IQ 30 - dobrý na sadizmus ako si ty pochopí.


