kaplan, a prečo zabudaš na Vrecia zemiakov s pravicových strán ktoré sa nedostali ani do druhého kola prezidentskích volieb a prečo zabúdaš na VRECE ZEMIAKOV I Radičovú ktorá prehrala s Gašparovičom? Žeby selektívna strata pamäti?
kaplan, a prečo zabudaš na Vrecia zemiakov s pravicových strán ktoré sa nedostali ani do druhého kola prezidentskích volieb a prečo zabúdaš na VRECE ZEMIAKOV I Radičovú ktorá prehrala s Gašparovičom? Žeby selektívna strata pamäti?
pupuš, takže ty si rasista, neonacista a antisemita....
pupuš, len absolútny nevzdelanec a hlupák môže obviňovať národ ktorý stratil najviac občanov v boji proti NEMECKÉMU NACIZMU a nakoniec ho aj porazil z nacizmu. A len tak medzi nami, tvoje príspevky by mohli napĺňať podstatu trestných činov podľa § 423 Trestného zákona, Hanobenie národa, rasy a presvedčenia a § 424 Trestného zákona, Podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti. Podľa môjho názoru by mal admin posúdiť tvoje nenávistne príspevky a keď tvoje príspevky spĺňajú znaky trestných činov mal by ťa doživotne vykázať s debaty.
súdruh kolaborant luterán, teba ovláda droga zvaná "ideologický komunizmus" už od dôb tvojej kolaborácie s KSČ v kolaborantskej strane SSO, to že je tvoj spis s ŠTB zničený nič neznamená jediné čo niečo znamená je že si aj po previerkach ŠTB ostal pracovať na TV vysielači. Takže ŠTB zistilo že si oddaný myšlienke budovania socialistického zriadenia pod vedením KSČ a si verný sluha komunistov a kolaborant.
luteran, ty máš hlavu vykradnutú už od doby keď si upísal dušu diablovi svojím vstupom do kolaboranskej strany SSO ktorá kryla zločiny komunizmu už od roku 1948.
luteran, kaď niekomu odpisuješ tak neopisuj seba lebo je to smiešné keď kolaborant s KSČ napíše toto: Leninfil, si perfektným príkladom nadopovaného komunistickou ideológiou.
Naši predkovia by Ťa rýchlo vyliečili z Tvojej závislosti a následnej Lenivostifilovosti.
Robiť to neurobí nič, hlavu má nadopovanú komunistickou marihuanou a ešte to zvádza na drogu úbohých starčekov a babičky ! Ty si už asi zabudol že si komunistom slúžil a kryl si ich zločiny svojím členstvom v kolaborantskej strane SSO ktorá sa podielala na zločinoch komunistov už od roku 1948, ale ver tomu že my sme na to nezabudli.
betka, toto sedí na tvoj blog a blogi luterana a kaplana ako r.ť našerbel: Stačí sa ozaj začítať do ich blogov, nič viac vám netreba, múdro a krásne spisovno vám píšu,no to len preto aby zakryli svoje NIČ a mohli sa chváliť ako im to ide a oni sa vedia aj písomne vyjadrovať.....
luteran, noví vodca Slovenska so 6% podporou? A to ako zloží vládu a kto ho vymenuje za predsedu SR?
luteran, ty si upísal svoju dušu zločinnému komunizmu podpísaním prihlášky do kolaborantskej strany SSO ktorá slúžila záujmom a kryla zločiny KSČ už od roku 1948. Takže tu svoju dušičku si upísal diablovi dávno pradávno a rozumovo nikdy nedorastieš aby si pochopill konanie čestných ľudí....
luteran, súdruha si nechaj pre svojích spolustraníkov s kolaborantskej strany SSO, a tvoje fakty sú len obyčajným klamstvom a ohováraním. Ináč podľa tvojho spolužiaka Jána K. si bol veľkým obdivovatelom ZSSR a vyznával si len jedinú pravdu a vedúcu úlohu KSČ, väčšinu svojho času si nevenoval štúdiu ale agitačnej činnosti v prospech SZM a KSČ......
luterán, Fico vládne osem rokov z jednoduchého dôvodu, s rozhodutia voličov ktorý mu na to dali mandát v slobodných a demokratických voľbách. A len tak mimochodom, to tvoje urážanie ľudí ktorí volili ináč ako ty a majú iní názor ako ty je porušovanie ústavných práv občanov a to Čl.30 Ústavy SR odsek 1)
Občania majú právo zúčastňovať sa na správe verejných vecí priamo alebo slobodnou voľbou svojich zástupcov. no a na niektoré tvoje blogy a príspevky by sa mohol uplatniť§ 373 Tresného zákona
Ohováranie
(1) Kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, poškodi ho v zamestnaní, v podnikaní, naruši jeho rodinné vzťahy alebo spôsobi mu inú vážnu ujmu, potrestá sa odňatím slobody a na dva roky.
(2) Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
b) z osobitného motívu,
c) verejne
pokr.
V rokoch 1987 – 1988 ho strana poveruje na funkciu sudcu, ” vykoná ” skúšky, prax a v rokoch 1988 – 1992 ” vykoná ” kandidatúru na tému Trest smrti. Dálšie tvoje nebetyčné klamstvo, sudcov a to všetkých, dokonca aj Dubovcovú a ďalších dnešných pravicových sudcov ktorí do roku 1989 boli členmi KSČ menovala SNR. No a to ostatné sú len ďalšie nezmysli ako tie predchádzajúce.
pokr.
Prečo si zabudol na jeho ďalšie štúdium? Ja ťa doplním:
1982 - 1986 Univerzita Komenského, Právnická fakulta (Získanie titulu JUDr.)
1987 - 1988 odborná kvalifikácia na výkon funkcie sudcu
1988 - 1992 Postgraduálne štúdium na Ústave štátu a práva Slovenskej akadémie vied
1. máj bola pre Roba udalosť, kedy sa ako zväzák v košeli a kravate priam predvádzal. Na oprvého mája sa predvádzali aj dnešní pravicový politici na 1. mája vo zväzáckych košeliach a ty si sa tiež určite s nadšením zúčastňoval sprievodoch ako člen kolaborantskej strany SSO kde si podporoval vedúcu úlohu KSČ v spoločnosti.
Právnická fakulta UK Bratislava – 5 rokov, v životopise uvádza, že ako kandidát komunista viac sa venoval príprave vstupu do komunistickej strany, ako samotnému štúdiu. Keby sa Fico venoval viac príprave na vstup do KSČ tak by asi neskončil s červeným diplomom.
luterán, klamstvo je tvopja pracovna meetóda, no a terazbod po bode:
Prvý sa spriahol s totalitnou politikou a mocou už od stredoškolskej mladi, dal ju na piedestál svojho života a pokračuje v tom doteraz. Spriahnutý s totalitnou mocou boli aj tvojí pravicoví politici už od stredoškolských čias napr. Dzurinda už v dobách stredoškolských štúdii písal oslavné básne na Víťazny február (Pomník vďaky), Fígel bol fakultným predsedom SZM, Kaník bol aktívny člen SZM, Kiska bol kandidát KSČ, etc. etc.
Tvoj vodca nebol schopný dokončiť žiadnú školu v Nemecku a VŠ štúdium získal až na Slovensku, prečo?
O Ficovom vzdelaní si napísal len toto: Školy – gymnázium v Topoľčanoch, už počas školy sa nadmieru aktívne zapájal do činnosti mládežníckeho predvoja komunistickej strany.
v hlave bordel, vláda jednej strany je tu preto že tak rozhodli voliči v demokratických a tajných voľbách, no a čo sa týka toho komunizmu, tak ten majú aj v USA a Veľkej Británii lebo aj tam vládne vláda jednej strany.....
súdruh kolaborant luterán alias ODBORNÍK, píš si tie svoje hlúposti koľko len chceš a mysli si že niekoho presvedčíš svojími urážkami je to tvoje právo tak ako je moje právo voliť koho chcem veď predsa máme demokraciu. Naivný skutočne si lebo keby si nebol tak by si vedel že presviedčať niekoho urážkami sa nedá a vyvolávaš tým presne opačné reakcie ako čakáš, takže vol si svojho vodcu Sulíka a nás ostatných nechaj aby sme si vybrali sami koho budeme voliť, je to naše právo a tvojou povinosťou je to právo rešpektovať.
sudruh Luterán, ty ako kolaborant s KSČ máš tu drzosť označovať ľudí ktorí majú iný názor ako ty za prostých a písať o komunistoch ktorí su pri moci, veď ty si im slúžil do roztrhania tela ako kolaboramnt ktorí kryl zločiny komunizmu a vytváral si aj so svojou stranou zdanie demokracie a plurality. Ty si ten posledný človek ktorý má právo niekoho poučovať o demokracii, veď ty ani netušíš čo tá demokracia vlastne je. Tvoja s-prostota tvojho ducha, ak si ho vôbec niekedy mal, zabila už dávno. No a najväčší vtip je keď demagóg a klamár obviňuje ľudí s toho čo robí on. Aby som ťa ako hlupáka neurazil tak ťa budem nazívať prosťáčikom.....
luterán, urážať ľudí s iným názorom môže len kolaborant s KSČ ktorý si myslí že má patent na rozum a že jeho názor je jediný a správny a ostatný ktorí s jeho názorom nesúhlasia sú hlupáci. Doporučujem ti aby si si niečo naštudoval o demokracii a o slobodnom názore a práve volby a hlavne by si si mal naštudovať toto: Každý demokrat by mal akceptovať právo každého občana na jeho politické preferencie a jeho slobodu vyjadrenia sa a voľby. Ak si tento postoj niekto dovolí spochybniť, je to začiatok konca našej demokracie. To ti ako bývalému podporovateľovi KSČ asi nič nehovorí.....
Kiskov otec bol nomenklatúrny káder KSČ....
vážený kolaborant luterán, doporučujem ti aby si mňa a ani nikoho z duskutérov neurážal a nepoužíval slová a vety ako klamár a primitív navyše s ideologickou výbavou pobirmovaného komunistu, agenti ako Ty nám to ešte drzo pripomínajú. Za zločiny komunizmu by si sa mal hanbiť, v Tvojom agentskom preukaze isto svieti meno typu PRIMITÍV IQ 30 - dobrý na sadizmus. Vieš mojko, ono je to porušovanie pravidiel debaty a možno by som na tebe ja alebo niekto iný celkom pekne zarobil, nakoľko tvoje tvrdenia nevieš dokázať. No a ešte by sa na voje blogy a príspevky mohol pozrieť admin či spĺňajú pravidla debaty.
Odporúčame