Lenže tí naši blbečkovia si neuvedomujú, že Nežná už bola, a Oni na Husáka či Adamca z UV-KSČ nemajú, aby to na tú Nežnú dokázali zahrať. Podľa mňa vôbec nechápu, včítane pani Prezidentky, že to ženú na ostrie noža.
Lenže tí naši blbečkovia si neuvedomujú, že Nežná už bola, a Oni na Husáka či Adamca z UV-KSČ nemajú, aby to na tú Nežnú dokázali zahrať. Podľa mňa vôbec nechápu, včítane pani Prezidentky, že to ženú na ostrie noža.
Celá táto zločinecká skupina štyroch, je pre Fica, Uhríka a Pelegríniho dar z nebies. Hlavne Fico aj zo Smer SD, už ležali na chrbte a stačilo ich doraziť, čo urobili títo banditi? Postavili ho nie len na nohy, ale každý boží deň mu dláždia cestu k moci. Krivenie ústavy, zneužívanie zákonov skorumpovaná justícia, špecializovaný súd aj polícia, keď čestní utekajú, aby ich tí kriví nezavreli, to je výsledok tejto bandy štyroch.
Ľudia, ak nechcete Fica pri moci, zabezpečme rýchlo referendum a voľby, lebo vďaka týmto zločincom je Republika a SMER-SD deň odo dňa silnejší.
A slovenský občania pripúšťajú, že mu asi rozbijú hlavu.
Jeden taký hlúpy vtip začína slovami: "Na výstave penisov....." - neviem preč, ale spomenul som si na vládu. Rozmýšľam, či existuje vtip aj na vagíny.
Aká minulá, to ešte Beneš.
"Následne systém video vyhodnotí a uloží na server pre prípadné opätovné overenie autenticity. Instagram však sľubuje, že bude na serveroch uložené maximálne 30 dní a následne bude odstránené. Zároveň nemá byť použité na rozpoznanie identity či zber biometrických údajov." - Tak tento som ešte naozaj nepočul.
Keby len politici. Ale čo sprasili novinári sami zo sebou, to presahuje všetky normy. Neviem, ako sa vy novinári ráno pozeráte do zrkadiel a nezvraciate nad sebou.
Hm: "testovanie zdravotného stavu zamestnancov je výkonom zdravotnej starostlivosti a ten má zabezpečovať štát na svoje nálady a vo svojej réžii." a nemyslím si, že len z pohľadu K500, ale aj s pohľadu zákona a Ústavy SR.
Teba je tu škoda. neskúsil si niekedy StandUp?
KSS mala v roku 1989 cca 500 000 členov a kandidátov. V tom nie sú započítaní členovia a kandidáti slovenskej národnosti evidovaní v KSČ, bývajúci v Čechách a neevidovaní v KSS, teda odhad Slovákov v KS môže byť cca 700 000!!! - koľko myslíš, že medzi nimi bolo naozaj boľševikov a koľko sociál demokratov.?
Všeobecný odhad z cca 2 mil členov KS v ČSSR je, že 99% neboli ani tak komunisti, ako "živitelia rodiny", ktorí sa nepredali ako "Udaj" čoby Agent ŠtB. Napríklad o Ficovi nikto nehovorí, že donášal na priateľov a známych, čím sú celkom známy tzv. "Bojovníci za demokraciu".
Hm, definícia bláznovstva je robiť stále to isté a pritom očakávať iný výsledok. Údajne to povedal A.Einstein, M.Twain alebo B.Farnklin, ale v podstate to sedí na Matoviča. Tento tvor zatiaľ na čo položil paprču, tak to je zlé a škodlivé, tak aká je šanca, že teraz urobí niečo dobre?
Ten nadpis by bol lepší v takejto forme: "Premiér: Nemocnice sú pred kolapsom, už nemáme žiadnu voľnú ventiláciu. Nastal čas, aby ochorela vláda SR!"
Tak čo je vlastne pravda? "Vláda zavádza lockdown pre zaočkovaných" -- „Zavádzame Covid automat s výrazne prísnejšími opatreniami pre nezaočkovaných.
Tak keď lietadlá RF letia okolo svojej hranice, tak to vieme 2 dni pred tým, než sa tam objavia, ale že Estónsko začalo vojenské cvičenie, o tom nám nepovie nikto nič.
Teraz som sa dozvedel, že Mamľasovič a Heger informovali o výsledkoch snemu OĽaNO. Neviete niekto, že Načo?
Som rád, že voláš bývalých bardov slobody a nezávislosti do boja.
Ja nič proti inému názoru nemám, ale toto vyhlásenie je priamo priepustka na uzavreté oddelenie: "revolucna sila platformy OLANO"
Je zábavné sledovať bezvýznamných, ako sa snažia tvoriť okolo seba auru dôležitosti. Škoda, že nám neukázali koľko "fans" sledovalo tú ich trápnu maškarádu. No, a dovolím si pri tejto príležitosti reálnej slovenskej DEMOKRATÚRY pripomenúť Karla Kryla.
A jednou za čas se páni ustrnou a přijdou poklečet,
je to trapas, když s pózou mistrnou zkoušejí zabrečet!
Pak se zvednou a hraje muzika písničku mizernou,
ještě jednou se trapně polyká nad hrobem s lucernou.
oprava: lebo NIE je za fašistickú štvorkoalíciu?
Tak kde ste "svedomie národa"? Pán Huba, čo nám porozprávate teraz o hlupákoch a zapredancoch (vaše vystúpenie 21.2.2019)? Kde sú tí, čo vykrikovali, že ak vláda nepočúva hlas národa, nemá právo vládnuť a ten "hlas národa" bol podstatne slabší, ako zaznel dnes z námestí celého Slovenska, hoci stačil ten z Námestia Slobody či od Pamätníka A.Dubčeka? Kde ste vy kriváci Stanke, Fialová a spol? Alebo tento národ už nie je váš národ, lebo je za fašistickú štvorkoalíciu?
Odporúčame