Dám ti jednoduchú otázku. Budeš sa tešiť, keď sa práve vďaka tejto vláde a tejto Prezidentke, dostane k moci Republika a Smer?
Podľa pomeru síl na vystúpeniach politikov Heger -- 0; Čaputová --- 0; Fico -- cca 5000 Republika --- cca 20 000; si skús predstaviť budúcu vládu a parlament.
Docvaklo ti, za čo tu vlastne bojuješ?


