Ústava, keď sa hodí
Pán Daniš. Každý sa prikrýva takou dekou, akú má. Vykladať o rozdávaní peňazí na úkor dlhu a ešte to spájať s ústavou mi príde naozaj hodne primitívne. Hoci v jednej veci máte pravdu, že bol to práve Smer, ktorý dodrbal dane tak, že "vyhnal" veľkých platičov do zahraničia a potom to naháňal na strednej vrstve a bankách, čo nakoniec zaplatili občania. No a o podnikateľskom prostredí Slovenska za vlády Smer SD, to je škoda hovorť, hoci pri porovnaní s tým čo sa deje dnes mi príde Smer ako lepšia voľba.