No, ako vidieť, táto vláda Smeru pomáha ako len vie. Pelle sa snaží hrať to na obe strany a to sa mu nevypláca. Kľudne sa totiž môže stať, že mu tých 20% voličov ujde späť k SMERu a nebudeme sa stačiť čudovať, kto bude skladať vládu. Republika tiež celkom pekne postupuje, a Kollárovi sa už začínajú vracať tie zásadné vyjadrenia, ktoré na druhý deň nesplní.
No, ešte môže byť sranda. Len nechápem, že prečo ľudia od Sme Rodina a Žaluďov utekajú k OLaNO, keď sú to presne takí istí podvodníci, ako ich pôvodné zoskupenie.

