Sulík podľa Matoviča urobí všetko pre to, aby súčasná vláda padla
Sulík je, ľudsky povedané, somár. Pozná Matoviča už dlho a vie moc dobre, prečo ho pred 10 rokmi vyrazil zo strany, ale aj napriek tomu, že ho pozná, vliezol do jeho koalície. O Mamľasovičovi je všeobecne známe, že vinní sú vždy tí druhí a Sulík si aj tak neuvedomil, že v tej Mato-Kollárovej vláde je len ako výhovorka, keď príde nevyhnutný pád toho mafisticko - anarchistického zoskupenia.
Kiska to pochopil hneď, ale aby zachoval kontinuitu svojho klamania, tak počkal do spáchania koalície a zdupkal hodne rýchlo až potom, lebo nemienil tomu blbovi robiť hromozvod na jeho sprostosti. Že je Verona hlúpa vedia všetci, takže možno ešte aj teraz verí, že sa Igor umúdri ale, že sa Sulík nechal vtiahnuť do tejto Matovičovej podrazáčtiny aj keď videl ako dopadlo fúra "partnerov" pred ním, to nepochopím.
Veď mu muselo byť jasné, že Matovič na to nemá, a potom si to odnesie on, lebo je perfektný terč.