A Matovič je presne ten typ človeka, čo dodrží čo sľúbil, však?
A Matovič je presne ten typ človeka, čo dodrží čo sľúbil, však?
Nie Boris. Problém JE v koalícii. Ste banda neschopných plagiátorov, ktorí si myslia, že práca sa dá obkecať a z problémov sa dá vyklamať. A to je obrovský problém.
Od začiatku to bol cirkus a nevedomosť. Teraz tomu Kraviarka dodala aj dve hrste zrady a podrazu. Čiže môžem začať kalkulovať.
Východiská:
- keď politik hýbe ústami, tak klame
- keď sa politik dostane k cudzím peniazom, tak kradne, a keďže kradnú všetci, tak ho nikto nepodrazí
- keď politik môže zneužiť moc, tak ju aj zneužije
Záver:
- rozdiel je iba v tom, že koľko kradne a ako spravuje krajinu, aby mne, ako občanovi neškodil
---
ak si mám v budúcich voľbách vybrať, tak mám tri voľby.
-- Anarchisti zo súčasnej koalície,
-- socialistický fašisti z PS
-- Sociálni demokrati z Hlas a Smer
Ostatní sú pre mňa úplne nezaujímavý a tak ich tu ani neuvádzam.
Mne to vychádza, že nebudem voliť pre lepšiu budúcnosť, ale proti budúcej katastrofe a tak radšej stredne kradnúca socialdemokracia (bude to pre mňa ako občana lacnejšie) ako tí anarchisti a sociál-fašisti.
A ver tomu, že sa to podarilo. Fico a Hlas sú veľmi veľa ľuďmi neprijateľný. Súšasná koalícia sa už zasadila "vyššie" ako Smer a Hlas. Takže PS, aj s jej socialistickými nápadmi a programom štátnej kontroly má teraz najväčšie šance zvíťaziť.
Táto koalícia každý deň presviedča ľudí, že aj ten Fico je lepší ako táto banda.
Nekrič hop, kým ti nepreskočí, lebo ešte privoláš nešťastie. Drž palce a kývaj nohami.
To vidíš v prírode každý deň. Truľo sa ťahá so 4 kg nápojov do kopca, ale aby potom zobral 0,15 kg obalov späť, to už je problém.
Neber prosím v potaz len nejakú plávajúcu PET fľašu či igelitové vrecká (čo ma vie v horách vytočiť až do biela). Uvedom si aj dlhodobý rozpad a plastové mikročastice odplavované do jazier, morí a oceánov. Náš podiel síce môže byť menší, ale určite nie zanedbateľný.
Ty budeš zrejme poslanec za OĽaNO
Ono je to aj o spôsobe výstrahy. Tá informácia o strojnásobení plastov v oceánoch je síce varujúca, ale 99% ľudí si povie: "Veď ja pri oceáne nebývam."
Keď im ale poviete, že to množstvo, vďaka vyvolaným chorobám či alergiám, už zbíja 1M denne a do roku 2050 zabije aj TEBA. Tak to ľudia budú vnímať podstatne citlivejšie.
To si vážne myslíš, že tento čurbes je kvôli nejakému Sputniku? - Vieš, niekedy je lepšie mlčať.
Veď keď Bitenovi položí otázku dlhšiu ako z troch slov, tak Biden to prvé už zabudol. Ani nebude vedieť na čo sa ho pýta.
To je ale krásne, citujem: "Povedal by som mu: Buďte zdravý… Želám mu zdravie!“ vyhlásil Putin, pričom poznamenal, že to hovorí „bez irónie, bez vtipov“."
Takže mu vlastne odkázal. : "Došli ti lieky ty chmuľo?"
V tomto s tebou naprosto súhlasím, lenže to by sme museli asi zmeniť demokraciu ako takú. Volebný systém je fakt mizerný, ale ako si popísal ľudí, tak im ani iný volebný systém vlastne nepomôže, lebo aj tak budú voliť populistov, alebo zo srandy, alebo vôbec.
Koniec koncov tvoje slová potvrdzuje aj voľba prezidentky.
Ver tomu, že ten, kto si chce udržať moc za akúkoľvek cenu, nájde spôsob, hoci aj v zmene ústavy. Toto referendum nie je kozmetická úprava vlády, ale zmena vlády na základe volieb. Ak bude neúspešné, tak ĽUDIA a nie politické strany povedia, že stačí kozmetická úprava.
Pokiaľ viem, tak Biden je hajzel, tak prečo ho porovnávaš s bidetom?
Ak žiješ v mantre vlastnej "obrovskosti" a zistíš, že ťa tvoj proťajšok prekonáva vo všetkých oblastiach, tak budeš tiež blbnúť ako Biden. Američani zisťujú, že idú dosť rýchlo "dole vodou" a tak si to kompenzujú matovičizmom.
Uvedom si, že otázka je postavená na predčasných voľbách pre neschopnosť vlády. Keď teraz zmenia vládu, aj otázka je bezpredmetná a celá petícia je o ničom.
Slušný politik by takýto odrb na občanov ani neskúsil, lebo toto sú metódy diktátorov, ale táto zgerba na to má.
Jasné, a z Chopku sa pustíš po Bielej púti 130 km/h v plavkách.
Odporúčame