Svet nie je čiernobiely, teda ak budeš mať ty priebeh ľahký a imunitný systém vytvorí antigén na Covid, tak to ani náhodou neznamená, že to takto prebehne pri všetkých rovnako. Veľmi pekným príkladom je mor, ktorý sa prehnal Európou v stredoveku. Aj tam boli ľudia, ktorí to prežili a vypracovali si imunitu, lenže k tomuto by ti ten akýsi p.VK na nemenovanom webe nevysvetlil, že táto skúsenosť stála život cca 1/4 európskej populácie, ktorá ten priebeh ľahký nemala z mnoho rôznych dôvodov.
Takže to vysvetlenie akéhosi p.VK na nemenovanom webe, neuvádza, že za akú cenu tú imunitu získame. Tak si predstav, že pri tom "prskaní na iných" zomrú tvoji starší rodičia. Je to tiež prijateľné?


