To hokejistom máme nadávať, že keď chcú dať gól, tak strieľajú z celej sily? Taký je profi šport. On nie je platený za to, aby zastavoval a koniec koncov nič také hrozné neurobil, len ho technicky fauloval (neúnyselne), niečo ako keď si hokejista zabudne sledovať hokejku a iný sa na nej potkne. Dostal trest a ideme ďalej.
Robí sa okolo toho haló, ako keby ho od chrbta bodol šidlom do stehna.
Skôr by sa mali nad sebou zamýšľať organizátori, a pri tvorbe reklamy, vystrkovať reklamu tam, kde nebude ohrozovať cyklistov a tiež rozhodcovia, aby si záznam najprv pozreli s ohľadom na okolie.


