saso, domorodci, nepoužijú nadbytočné potraviny(mlieko, zemiaky, a pod. ) ako krmivo pre svoj chov hydiny, ošípaných či hovädzieho dobytka, ale ich ponúknu na predaj, štátu, ktorý zabezpečí rozvoz. A k tej vodke, tú pili, pijú a budú piť, tí čo sú na ňu naučení aj bez toho či majú, alebo nemajú mlieko, tak ako aj v SR

