Tam je taktiež neukojená túžba po moci a nie snaha pomôcť plebejcom! Pre ľudí práce by naozaj najviac urobili tí, ktorí dostali pod 1%, ale to by si občania naozaj museli uvedomiť svoju možnosť a zobrať na seba zodpovednosť! Väčšina ukazuje, že im súčasný stav vyhovuje a je im jedno, že sú zdieraní !

