Ovocie sa nezberá od januára do decembra, ani v lese sa pracovať nedá celý rok, to je jedna vec a druhá platiť niekoho za ničnerobenie, na to má iba tento štát (politici a cigáni). Lesné pozemkové spoločenstvá aj SHR by skrachovali ak by zamestnávali ľudí na zmluvy. Na dobu určitú je možné zamestnať iba dva krát po sebe a potom už natrvalo. V tom je táto novela likvidačná!!! Nech prestanú dotovať politické strany a financií bude habadej!


