Politici vedia kde všade sa dá utiahnuť, ale sebe a svojim poskokom neuberú, tam sa rozdávajú také či onaké padáky jedna radosť. Nech sa zrušia príspevky, zoštátneho rozpočtu, politickým stranám. Ak chceš mať politickú stranu, nech platia členské. Je to jedna bagáž všetci.Od 89. zostali v politike iba karieristi a zlodeji, ktorí sa skrývali za členstvo v KSČ a k ním pribudli zlodeji, ktorí neboli do strany pijatí!


