Inštitút "Dohoda o vykonání práce " využívajú aj poľnohospodári či Lesné pozemkové spoločenstvá, jednoducho aj tie právne subiekty, ktoré nedokážu vytvoriť pracovné miesta počas celého roka. Takto ich vláda núti obchádzať zákon a hľadať praktiky ako fiancie tým, čo práce vykonali dať. Stojí to za to?!


