Dovolím si názor z prostredia mimo vrchol športu.
U nás najväčší podiel na financiách tvoria odmeny funkcionárov. Nie však z realizačného tímu športovca, ale birokratov od stola. Do športu ide , domnievam sa dosť fiancií, nesmú ich však požierať "tajomníci", "asistenti", a ďalší, ktorí neamjú s reálnym športom nič , ale absolútne nič spoločné! Založme znova ŠŠS odŽŠ, až po VŠ a podchyťme talenty. do cih výchovy(lek. starostlivostť, gastronomia,...)vložme financie a nie do okresných, krajských VÚC a neviem akých funkcionárov!


