Vsetci nie. Len USA a ich lokaji.
Vsetci nie. Len USA a ich lokaji.
Klamu asi vsetci politici. Ti na Zapade nie su vynimkou, skor naopak. Bolo by fajn, keby aspon niektori s tym skoncili.
100 eur sa poskytne domácnostiam, ktorých priemerný mesačný príjem za posledných šesť mesiacov je najviac vo výške 1,81 násobku životného minima...
A ty co mali 1.81 nasobok zivotneho minima + 1 euro, nedostanu nic. Toto je tak hlupe...
Mali urobit nejake odstupnovane dotacie. Niekomu 100 eur, dalsej skupine 90 eur, atd...
Ktory sucasny imperializmus skodi viac, ktory vyvolal za poslednych 20 rokov viac vojen a nepokojov ?
Rusky je znacme obmedzeny na blizke okolie Ruska a post sovietske staty, kde zije nemalo Rusov. Americky je jediny, ktory ma zaujem o cely svet. A aj generuje vojny na mnohych miestach na svete.
USA ma zaujem byt svetovou velmocou, jedinym vladcom. Rusko a Cina (India, Brazilia) chcu multipolarny svet. Tak tieto zaujmy na seba teraz narazaju a vojna (aj studena aj horuca na UA) sa zintenzivnuje.
Ja som Ta nesudil podla seba. Ja nemam take chapanie ako Ty.
To je argumentacny faul, co si stvoril. Najdi si to na nete.
To bola parafraza. Ak som hlupak, nech som vykynozeny - nech dostanem rozum. A mozem byt aj prvym, nebudem sa branit.
To, co si stvoril, sa vola udeny sled. Alebo acohentizmus. Ak je v Rusku cosi zle, tak u nas to moze byt tiez zle alebo este horsie ?
Tebe staci niecim pohrozit a budes spokojny s kazdou podlostou.
hlupy je tvoj koment. ale v podstate ty sam si extremne hlupy, tak nic prekvapujuce. prekvapujuce by bolo, ak by si napisal cosi mudre a k veci. ale na to ty tu nie si.
Hlupaci musia byt vykynozeni, ohrozuju buducnost ludstva. A taki rychlokvaseny ministri s mliekom na brade a prazdnou hlavou by nemali byt v ziadnych vladach,
To je pekne. A co dostanu domacnosti s prijmom 425 eur ?
Heger si v kampani streli vlastne goly. Len tak dalej, do toho...
A klamar a podvodnik, co sa hra na charizmatickeho krestana. Robi len hanbu, kade chodi a kade tara.
Heger je totalny blbec.
Seriozny kandidat. Bolo by fajn, ak by kandidaturu prijal. Moj hlas by dostal.
ty by si mal dostat pozvanku (rozkaz) na pobyt v nejakom zariadeni, kde by si nemohol skodit sebe ani inym.
"nestretlo by sa to s pochopením väčšiny ľudí v jeho vlasti, v Európe a ani v NATO"
Robil prieskum verejnej mienky v EU a NATO ?
Politici UA su teroristi, co terorizuju predovsetkym vlastnych obcanov a chcu aj inych.
Nad by mal byt zavrety na dozivotie za vlastizradu - za zlikvidovanie vlastnej protivzdusnej obrany statu.
Tato vlada v demisii je neuveritelne arogantna a drza, ked si trufa na taketo zmeny.
Odporúčame