Nic take z toho nevyplyva. Ja mam vlastny rozum a chapanie. Svoje zavery si odvodzujem z bezne dostupnych faktov z mainstreamu. Len ich inak vyhodnocujem a nedam sa zmagorit propagandou. Neexistuje cierno biely alebo binarny svet. Rusi maju svoju propagandu. Ja ju nesledujem, len obcas si cosi o tom precitam v beznych mediach. Moje nazory nie su v zhode s ruskou propagandou. Alternativne media vobec necitam. Ja som niekde medzi mainstreamom a alternativnymi mediami, ktore podla mna iste veci prehanaju.

