Iste, trapko.
USA nemali pripravenú žiadnu stratégiu ani taktiku.
.
Ale mali. USA to prave cielavedome pripravovali - o tom pisu v analyzach pre armadu USA.
.
Tieto uvahy v tomto clanku su uplne mimo realitu.
Remišová spadla na dno, je najnedôveryhodnejšia z členov vlády
Pomohol jej aj odchod Matovica z vlady. Tak zaujala jeho miesto.
Tara. Nevie napisat nic konkretne ku kritickemu mysleniu, pretoze o tom nic nevie.
Mam taky dojem, ze si zaujaty. Dost dobre poznam kriticke myslenie.
Ked si to uz naznacil, tak bud konkretnejsi. Ake konkretne velke diery mam v kritickom mysleni ? Co som porusil a mal napravit ?
"Preto vás chcem všetkých poprosiť, aby sme 30. septembra nedovolili, aby v tejto krajine vládli ľudia, ktorí sejú nenávisť, ktorí sejú hlúposť, dezinformácie..."
Dezinformacie a nenavist suju napr. aktivisti v TA3, prezidentka Caputova a spol. - lzivym informovanim o pricinach vrazdy 2 ludi z teplarne. Ako aj o tom, ako sa udajna nenavist voci LGBTI ludi ma napravit.
Nejaka skupina ludi, co si namysla, ze su vykvetom spravodlivosti, jednoducho siri lzi a nenavist. Nerespektuje ludi s inymi nazormi a postojmi.
TA3 sa extremne zvrhla na propagandisticke medium. Ovladli ju ludia s totalitnymi sklonmi.
Vietnam je socialistická republika, ktorá vznikla v roku 1976 spojením Vietnamskej demokratickej republiky (severný Vietnam) a Republiky Vietnam (Južný Vietnam).
v politickej oblasti sa tu naďalej uplatňuje systém vedúcej úlohy komunistickej strany.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vietnam
Tak ano, vladnu tam komunisti...
Čína či Vietnam sa rozhodli pre inú formu vládnutia, ako je parlamentná demokracia.
Vietnam ma aku formu vladnutia ? Tam asi nevladnu komunisti, ci ano ?
Heger: Vyjdite z dverí a nevracajte sa
Ty si uz davno mal vyjst...
Poliaci su voci Rusom agresivni uz dlho. Maju s nimi nevyrovnane ucty niekolko storoci. Teraz zacitili prilezitost sa im pomstit. To je cele.
To, ze sa Rusi vyhrazaju Polsku, znamena, ze Poliaci nehuckaju proti Rusku ? Zvlastna logika...
On inych hucka k agresivite.
Myslis ? Ja si to nemyslim.
Morawiecki a spol su diablovi sluhovia - siria lzi, zlo a agresivitu.
Ak ofenziva UA skonci neuspechom, moze to znacne oslabit UA a potom Rusko moze ziskat viac.
Napisal som: "napriek tejto prevahe sa Rusom az tak nedari v tejto vojne"
.
To nedarenie sa je vo vztahu k prevahe. Nie k ich planom.
Co s tym ma Putinova hlava ?
Ty by si sa mal pokusit naucit citat s pochopenim. A potom nebudes davat otazky od veci.
Odporúčame