To ano. Ja som pochopil. Je to nezmysel. Ale zaroven to ma na niekoho zaposobit a zmiast ho. O to vam ide.
To ano. Ja som pochopil. Je to nezmysel. Ale zaroven to ma na niekoho zaposobit a zmiast ho. O to vam ide.
Zasa floskula. Uz som to tu popisal.
Najhorsi diabli su v PS. Ale aj koalicia s PS je prijatelna, ak budu suhlasit, ze nebudu presadzovat nezmysly. Hlas nema v programe nezmysly. Jeho problem je, ze vyhlasil, ze nezmyslom koalicnych partnerov nebude branit.
krkolomna a nezmyselna konstrukcia
Do hlav im nevidim. Ale zmenili retoriku aj konanie. To je fakt.
Lesko tiez zavadza. Nielen hluposti Matovica pomahaju Smeru. Aj ini clenovia koalicie porobili mnozstvo hluposti. Ale oportunista Lesko sa nezaprie a hodi vsetko iba na Matovica. Z Matovica aj progresivci chcu urobit obetneho baranka. Naposledy im on vyfukol vladu.
Nie je problem, ze nechce ist s nackami. Ale ze nehra za ludi.
Je vas tu plno, co v kuse vsetko prekrucate a vytvarate hmlu. To je vasa dost primitivna uloha.
Ja si myslim ze sa zmenili k lepsiemu. Pobyt v parlamente im prospel. Ale myslim si, ze uspesne vladnut by nedokazali. Ale ako sucast vladnej koalicie by to este slo,
To ked nieco prekrutis vobec nie je zaujimave ale nudne.
Ja si myslim, ze kazdy clovek sa moze zmenit. A dokazuju to aj rozne pripady ludi.
Nam sa chystaju vladnut progresivci, ktori presadzuju "hodnoty" ktore obhajuju pseudovedcami.
"Hoci Šucha podľa vlastných slov nie je genetik, ešte skôr v tento mesiac vyhlásil, že Slováci majú v otázke rodovej rovnosti pokazené chromozómy, ktoré treba napraviť tlakom, kultúrnou zmenou alebo kvótami."
https://standard.sk/360352/sucha-nevie-odpov…
Sucha: posilnil Progresívne Slovensko a bránil hodnoty liberálnej demokracie a nechce, aby boli ohrozené.[5] 9. septembra 2019 Progresívne Slovensko oznámilo, že sa pridal do ich tímu expertov.[6]
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_…
Je ich plno kde kade... A maju nebezpecne diktatorske chutky.
Hlasisti, to vazne nechate volnu ruku tymto diletantom, z ktorych sa ludia so zdravym rozumom smeju ? To chcete predat svoju cest za 30 striebornych ?
A co hentizmus ? Tym chces vyvratit hluposti Suchu, experta PS ?
Uhrik ako aj ini clenovia Republiky si zavarili obhajobou Slovenskeho statu. Ja nie som ich fanusik.
To nie je ziadne strasenie. Ja tu uvadzam fakty, ktore sa uz udiali.
A ty patris k ludom, co obhajuju podlosti. Uz som zvyknuti, ze vas je dost vela a usilovne pracujete. A mate svoje floskuly, ktore pouzivate.
Alebo ak niekto pripusta vladu s PS, tak potom len za podmienok, ak budu eliminovane ich skodlive agendy. Ale Hlas prave povedal, ze im v nicom skodlivom branit nebude.
Strasne ma Hlas sklamal. Toto som necakal. A to som ich nejaky cas chcel volit.
Nechcel som verit Ficovi, ked tvrdil, ze Pellegrinimi pisti srdce po koalicii s PS a SaS. Pellegrini to vytrvalo odmietal, vraj sa nestretaval s ludmi z PS - ako keby toto malo nieco dokazovat ci vyvracat.
Ale tie podmienky pre koaliciu na sneme ako aj ine vyhlasenia Hlasu jasne svedcia, ze sa pripravuju na koaliciu s PS. Ale z nejakeho dovodu sa to boja priamo povedat. Asi sa boja, ze stratia nejakych volicov.
Ja osobne vladu s PS povazujem za najvacsie nebezpecenstvo do buducnosti.
Ukazujete sa ako podliaci, co nedokazu seriozne diskutovat ale vsetko len prekrucuju.
Obdobne "vedecke" su mnohe progresivne "hodnoty".
Nam sa chystaju vladnut progresivci, ktori presadzuju "hodnoty" ktore obhajuju pseudovedcami.
"Hoci Šucha podľa vlastných slov nie je genetik, ešte skôr v tento mesiac vyhlásil, že Slováci majú v otázke rodovej rovnosti pokazené chromozómy, ktoré treba napraviť tlakom, kultúrnou zmenou alebo kvótami."
https://standard.sk/360352/sucha-nevie-odpov…
Sucha: posilnil Progresívne Slovensko a bránil hodnoty liberálnej demokracie a nechce, aby boli ohrozené.[5] 9. septembra 2019 Progresívne Slovensko oznámilo, že sa pridal do ich tímu expertov.[6]
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_…
Je ich plno kde kade... A maju nebezpecne diktatorske chutky.
V príhovore sa nevenoval žiadnym kultúrnym či hodnotovým otázkam. „Úlohou sociálnej demokracie nie je riešiť kultúrne vojny – to nech si robia naši konzervatívni a liberálni súperi.
Ako to chapat, Hlas im necha volny priestor ? Takuto stranu potom budu chciet do koalicie.
A teda tieto hodnoty nie su dolezite pre zivot ? Je uplne jedno, ake hodnoty sa budu v spolocnosti presadzovat ?
Toto ste si v Hlase takto odsuhlasili ? A ste sami so sebou spokojni ? Takto vas vychovali rodicia, ako rad hovori Pellegrini ?
Zjavne tuzba po moci vam zatienuje charakter, ak nejaky mate.
"Úlohou sociálnej demokracie nie je riešiť kultúrne vojny"
Pocas kampane by volicom mali uviest do pozornosti progresivne nezmysly. Ako napriklad vymyvanie mozgov ohladne rodovej rovnosti.
Vybral som cast, kde tito "progresivni gender "vedci"" reaguju na tvrdenia skutocnych vedcov. Obdobne "vedecke" su mnohe progresivne "hodnoty". Tito ludia si proste nieco zmysleli a vymyvaju ostatnym mozgy a kto sa neda, toho donutia inak.
Tu je linka reakcii "vedcov" na vedecke studie.
https://youtu.be/G0KgJABgRf0?t=1981
Su to totalni diletanti. A takyto ludia sa chystaju nam vladnut. A nielen to, uz obsadili rozne pozicie v nasich instituciach, kde uz siria sialenstvo.
Ale Hlas hodnoty povazuje za nepodstatne, necha progresivcom volnu ruku. Nechcem verit, ze vsetci ludia v Hlase su tak hlupi a nemoralni, aby sa na tomto podielali. Dufam, ze sa spamataju.
No a v kampani by to chcelo tychto diletantov usvedcovat, idealne tak nejak, ako Harald Eia.
Pocas kampane by volicom mali uviest do pozornosti progresivne nezmysly. Ako napriklad vymyvanie mozgov ohladne rodovej rovnosti.
Vybral som cast, kde tito "progresivni gender "vedci"" reaguju na tvrdenia skutocnych vedcov. Obdobne "vedecke" su mnohe progresivne "hodnoty". Tito ludia si proste nieco zmysleli a vymyvaju ostatnym mozgy a kto sa neda, toho donutia inak.
Tu je linka reakcii "vedcov" na vedecke studie.
https://youtu.be/G0KgJABgRf0?t=1981
Su to totalni diletanti. A takyto ludia sa chystaju nam vladnut. A nielen to, uz obsadili rozne pozicie v nasich instituciach, kde uz siria sialenstvo.
Ale Hlas hodnoty povazuje za nepodstatne, necha progresivcom volnu ruku. Nechcem verit, ze vsetci ludia v Hlase su tak hlupi a nemoralni, aby sa na tomto podielali. Dufam, ze sa spamataju.
No a v kampani by to chcelo tychto diletantov usvedcovat, idealne tak nejak, ako Harald Eia.
PS: vydrzalo to tu asi minutu. Niekto sa pravdy boji ako cert kriza. Ale ak to zmazete, pravdu neznicite.
Odporúčame