Podpora Putina sa trestá. Ukrajinku v Nemecku odsúdili za schvaľovanie vojny
"Ukrajinku v Nemecku odsúdili za schvaľovanie vojny."
U nas tiez mnohi schvaluju vojnu, vratane predstavitelov Zapadu. Chcu, aby Ukrajina vojnu vyhrala, podporuju ju vo vojne, odradzovali od mierovych dohod v aprili minuleho roku.
Takze to asi nie je dobry dovod pre jej odsudenie. Odsudili ju za to, ze schvaluje vojnu vedenu Ruskom (Putinom). Ale ak by schalovala vojnu vedenu Ukrajinou (Zelenskym, USA, Zapadom), tak by ju neodsudili ale pochvalili.
To treba rozlisovat. Ked sa ma nieco odsudit, treba sa najskor spytat, kto je za tym. A potom vytiahnut ten "spravny meter".