iste, Izrael a Rusko- to je skutočne veľký rozdiel, ale aj isté zrniečko podobného v tom, ako chcú oba štáty ochrániť preventívne svoje hranice ....Rusko takisto priamo nikto nenapadol , ale cítilo sa ohrozené ...
mimochodom, vedľa mňa žije Rumun, ktorý doma u nich presne toto robil, zarábal na svadbách a holuboch a keď som sa ho pýtala, čo s tými holubmi bolo potom , tak povedal že jeho to už nezaujímalo
z diskusie a inej stránke(len citujem! ) vôbec neviete o čom hovoríte, ale vôbec. viac ako 20 rokov sa pohybujem v oblasti záchrany zvierat. a opakujem toto je smrť pre zvieratá. a tak ako sú debili tí čo množia psov a mačky na biznis tak sú debili aj tí čo množia holuby na túto atrakciu. naozaj ma vytáča ľudská nevedomosť a nezáujem o živé tvory. ale žiaľ na Slovensku je to bežné. každý vidí len seba, to ako sa zabaviť na nešťastí iných. a ako som už napísala, píšem priamo to čo je pravda. prečítajte si to aj na internete. a áno žiaľ je to smrť pre takéto holuby. prečo si niečo na internete neprečítate a až potom sa vyjadrujete ????? skutočne mám veľmi rada prázdne názory, ktoré nič neprinášajú len každého kritizujú. až budete o tomto niečo vedieť tak sa k tomu vyjadrujte, inak sú to z vašej strany len prázdne reči a asi máte veľkú potrebu sa stále do niečo miešať. ja som presne napísala čo to znamená pre zvieratá a to je dôležité. vy mlátite prázdnu slamu.
z diskusie na inej stránke ( len citujem)prepáčte, ale to vám vôbec nevadí že tie holuby po tom čo ich vypustíte zahynú ??? napíšem to priamo, debil čo ich chová ako takúto atrakciu, ich chová niekde v klietke a tieto holuby nie sú zvyknuté na vonkajšie prostredie. ja osobne pevne verím, že raz bude toto barbarstvo zakázané. sú v podstate ako exotické vtáky, ktoré nie sú schopné sa sami o seba postarať v divokej prírode. nehovoriac o tom, že sú biele a tým pádom sa nevedia schovať pred predátormi. naozaj vám nevadí, že vaša svadba bude ich smrť ??? skúste si to pozrieť na internete, nie raz som to čítala v diskusných skupinách. ja by som určite nechcela svadbu zakončiť niečou smrťou. prepáčte, že som taká priama, ale tak ma vychovali doma.
ak niekto ospravedlňuje akékoľvek zabíjanie (okrem prípadov nutnej obrany, to znamená že niekto napadol priamo tvoj domov, vlasť a ty sa musíš brániť) , nemôže byť veriacim, nemôže byť dobrým človekom
a aj tá obrana musí mať isté hranice (viď Zelenskyj, ktorý je už vrahom svojho národa)
iste, geopolitika je chladná, rozumová vec , ja to chápem, - ale to neznamená, že je to tak správne...to je zase môj názor
jedno je chápať príčiny , vidieť smerovanie a vývoj ...iné je vo vnútri dať všetkému , a teda aj zabíjaniu zelenú a obrniť sa ...už potom prestávame byť ľuďmi
Milan, nezavádzaj! deje sa to! a často ! nielen na Slovensku
preto si treba všetko riadne preveriť, mimochodom, poznám sa s najlepším odborníkom na chov poštových holubov na Slovensku a tiež radí opatrnosť
ale aby som ti urobila radosť , zavolám mu zajtra a riadne sa ho povypytujem na tých podľa Andrejky serióznych chovateľov, čo ponúkajú holuby na svadbu
samozrejme, sú aj seriózni požičiavatelia holubov a sú aj takí, o akých píšem ja a tiež to mám dobre preverené
rozmýšľam často nad paralelou so životom - malý chlapec skutočne hnusne provokuje veľkého , možno sa čudovať veľkému, že raz stratí nervy a vyplatí ho? ale mal by ho zmlátiť len tak , aby ten dostal príučku do konca života, že nemá provokovať, ale zároveň aby mu to nespôsobilo veľké zdravotné problémy...
pre Elenu ešte- niekedy je jasné, že zvieratko je už po smrti a ten človek sa možno ponáhľa do práce, ktorá živí jeho i jeho rodinu ... sorry, že vás sklamem, ale ak by mi išlo o prežitie , tak na prvom mieste som ja a rodina , moje zvieratá až potom zrazené niekde vonku...našťastie mne sa to stať nemôže...
ďakujem za milý príspevok- pes do bytu? tiež som skôr za to, aby väčšie plemeno žilo pri dome vonku s možným prístupom dovnútra v čase zimy , staroby či choroby , ale sú aj ľudia, ktorí sa dokážu aj v byte dobre postarať o veľké plemeno, vyžaduje si to ale dlhé prechádzky...všetko je o ľuďoch a ich prístupe
určite, Silvester a ohňostroje- barbarstvo! za obeť vtedy padne hodne vtákov kvôli infantilnej zábave, ja som písala o svadobných zvykoch preto, lebo o tom vie málo ľudí , o Silvestri sa vedú debaty už dlho
iste, prirodzený výber existuje, nie som za násilné udržiavanie hendikepov pri živote , ale záleží aj od toho, aký hendikep , tiež mám v opatere krkavcovité vtáky, ktoré už nebudú lietať, ale žijú si u mňa v pohode a spevavce? - mnohé sa dajú zachrániť (náraz do skla) , mnohé skôr nie (útok mačky) .. ku všetkému treba pristupovať so zdravou mierou
ešte doplním- ak nevieš, že niečo je zlé , nikto ťa nemôže súdiť za to, ak konáš v nevedomosti, ale ak už máš vedomosť, všetko sa mení...
únos nevesty - navonok barbarské , ak zoberieme do úvahy význam slova únos, no ubližuje sa tým niekomu? je výsledkom únosu utrpenie alebo smrť? nie...takže...? v karmu verím , a máš pravdu , teraz ak by som sa dozvedela, že čosi také sa chystá, vysvetlím, poprosím a ak nepomôže , fakt asi na tú svadbu nepôjdem. V minulosti som to ale nevedela . Nuž, chce to ozaj hrošiu kožu, ak neveste priamo povieš, že jej svadba začína smrťou a ona si aj tak nedá povedať - s takou nevestou ale ja nič spoločné mať nechcem, vyberám si spoločnosť empatických ľudí
takéto videá treba jasne odsúdiť
navonok veľkorysá, v skutočnosti nie je v nej zahrnutá hlavná podmienka Ruska- neutralita Ukrajiny a okrem toho, prímerie je len získavanie času , nech Ukrajinci podpíšu kapituláciu a zaviažu sa k neutralite a vojna môže skončiť
Odporúčame