"Slovenskí banderovci" na internete a aj v diskusiách denníka Pravda
Ulmanus, každý aspoň trocha vzdelaný človek vie čo- to o ruskej histórii, a preto si ruský národ neidealizuje , takisto však vieme svoje aj o Američanoch a ich zločinoch. A keby sme išli do histórie, všetky veľké národy vlastne len utláčali tie malé. Teraz ale ide o dehumanizáciu, aká nemá obdoby, napríklad aj tie spory okolo Netrebko či športovcov sú už úplne za čiarou . A takisto debaty- ak sa ti nepáči názor oponenta, , treba reagovať slušne a ak človeka aj niečo vytočí, to chápem, ale tak stačí si po sebe prečítať pár viet, nezverejniť prvé, čo ti napadne a občas mierniť rétoriku, to je celé . Samozrejme, moje odporúčanie sa týka aspoň trocha inteligentných ľudí, pretože hlupákovi je aj tak zbytočné vysvetľovať
myslím, že ty hlupák nie si