žiadam o zablokovanie nicku TebeSebeMne
žiadam o zablokovanie nicku TebeSebeMne
a máte pravdu , čítajú a myslia si svoje , len to nenapíšu tak ako ja na rovinu
ferro, mnoho vašich blogov je dobre napísaných a majú zmysel a potom sú také, ktoré zmysel nemajú a zbytočne rozoštvávajú spoločnosť ako napríklad aj tento
pozrite, píšte si ,čo chcete, ja už vás mám zhruba zaradeného ...čo samozrejme vám môže byť jedno
už som vám jasne napísala, ako to je
a viete ako sa hovorí, že múdry človek rieši to, čo sa riešiť dá
a ak niekto stále rieši to, čo sa poriešiť nedá a čo mu ani neprislúcha, z toho vyplýva len jedna vec...
blbosti, to platí len ak žena nemá nijakú rodinu , ak má, hádam pomôžu s bývaním
žiadam o zablokovanie nicku TebeSebeMne
najviac sa mi páčia komentáre od ľudí, ktorí film ani nevideli, ale čítali rôzne rozhovory a tak už dopredu vedia, aký ten film je
ale je mi záhadou, že stále debatuješ v Pravde ,ktorá ťa tak irituje svojimi článkami
viem o nich a čo? že v tomto prostredí nenapíšem niekde čiarku , lebo mi to zato nestojí? však v inom blogu som o tom písala... ale ani nezvyknem špŕtať a kritizovať drobnosti
dúfam, že ma už neplánuješ oslovovať, o debatu s tebou nemám záujem, už som to minule jasne napísala
NETREP, NEKLAM! sám patríš podľa tejto teórie do inej skupiny stáda
mnoho očkovaných sa chcelo dať očkovať a nemajú žiadne zdravotné problémy, dočkám sa doby , keď poniektorí vygumovaní pochopia, že každý sa má držať svojho remesla a že o vakcínach a liekoch majú diskutovať predovšetkým odborníci a nie laici?
samozrejme lebo len nenormálny človek má zo 20 nickov
len špiny čo nemajú čo robiť tu sliedia a vylievajú si tu zlosť , aby od nej nepraskli
zablokovať všetky nicky chorému individuu ako ty je málo
nie! tých možností má aj týraná žena viac , jej problém, ak nerozmýšľa a viac sa nesnaží
a ak nechá týrať ešte aj svoje deti, súcit si nezaslúži
nebudem ani reagovať podrobnejšie, Fico nemal tárať a ak niekto potrebuje fantazírovať a takto strácať drahocenný čas, niet mu pomoci
táraj ...aká dočasná?
veď len žartujeme...dole som si všimla čosi o netopieroch , tak ma to inšpirovalo
a ty po mne.:))
však rád píšeš o zlatokopkách, tak to vieš- aký išiel, takú našiel
netárajte, kalioskop- hrozne veľa píšete, pomaly ste odborník na každú tému , máte iste plno času
to čo si dovoľuješ? ak si ty mal problém s tými tvojimi husami, ktoré si si vybral, to neznamená že sme hlúpe všetky
Odporúčame