Čo už,ďakujem za Bolero.
Ak ste naozaj videli kus sveta, mali by ste mať otvorenú myseľ a čo je vo svete dobré, to doma presadzovať.
Úprimne mi povedzte, prečo tak nečiníte ?
Vy naozaj ten neporiadok, nefunkčnosť Slovenska nevnímate ?
A nechcete svojim deťom, vnukom zanechať lepšie spravovanú krajinu ?
To Vás fakt tá šialená propaganda a ideológia moci dokáže tak ľahko oblafnúť ?

