Dôchodcovia prepáčte. Nikto nesmie zneužívať ľudí, vraždiť, kradnúť a klamať Slovensko !
Pán simon, každého čitateľa i oponenta si vážim rovnako.
Úctu ku každému vyjadrujem Vykaním, keďže nikoho z Vás osobne nepoznám.
Ak sa ktokoľvek voči mne vyjadruje slušne a pomáha mu to pri komunikácii, kľudne mi môže tykať a ja mu budem Vykať.
Debata je o rôznych názoroch, isto ma mrzí, pokiaľ sa niekto urazí pri odpovediach v mojom štýle.
Odpovedám vždy čestne, priamo.
A aj teraz Vám čestne odpovedám, neviem aký je to OK článok.
Pred chvíľkou som už začal nad tým premýšľať.
Vyzerá to takto.
Slovensko moje milované. Od radosti by som Ťa bozkal, stískal, ujúkal. Kebyže...
Vyčítal mi čitateľ, prečo píšem články o zlobe, hlúposti a neschopnosti.
Slušných ľudí si takto na svoju stranu nezískam, mal by som písať akosi inak, lepšie.
Mne sa naopak zdá, že si s čitateľom nerozumieme.
Ja píšem o zlobe, hlúposti a neschopnosti preto, aby som nikoho na svoju stranu nezískaval.
Snažím sa slušným ľuďom pomôcť otvárať oči a nájsť silu na riešenie problémov Slovenska.
Bude to OK ..?