Danka, pozor na sebakontrolu !
Cit. " Skús sa radšej venovať svojej rodine - v rodinných vzťahoch určite máš čo zlepšovať - starať sa o druhých a svojich zanedbávať... "nie je pekná vlastnosť"
To fakt neviete rozlišovať v detailoch, čo píšete, alebo to robíte naozaj s plným vedomím zodpovednosti ?!
Mne môžete kľudne slušne, dôrazne vytýkať čokoľvek vo veciach, ktoré viete dokázať, keďže sa viem ohradiť.
Len nerobte to, čo ste teraz urobili.
Zaťahovať do diskusie moju rodinu, ktorá sa brániť nemôže, len preto, že tam cítite šancu ?
Odkiaľ Vy môžete vedieť, aké my máme v rodine vzťahy ?!
Odkiaľ ste nabrali takú odvahu, verejne prehlásiť, že ja zanedbávam svoju rodinu ?!
Ako Vy môžete verejne hodnotiť môj vzťah k mojej rodine ?!
Ja len dúfam, že si to pekne pomaličky ešte raz premyslíte a zaujmete k tomu príslušné stanovisko.
Je dôležité ako teraz odpoviete.

