Pán simon, možno sa urazíte, ale stále si nerozumieme.
To, že akýsi politickí " šaškovia " zašaškujú v štýle veľkohubých vyhlásení a oblbujú národ heslami, ja osobne neriešim, keďže ich maniere mám prekuknuté.
A je mi to úplne jedno z akej sú strany.
To ste ešte naozaj nepochopili rozdiel medzi realitou skutočného života a medzi štýlom života, ktorý Vám " maľujú " politici ?!
To fakt sadáte na lep tej politickej mafii ?
Podpora rodiny, to je skutočná podpora mladým ľuďom, ktorí zodpovedne pristupujú k výchove svojich detí.
Viete, krajiny ako sú Holandsko, Nemecko nerobia z prirodzených vecí politiku.
Tam rodiny jednoducho podporujú !
Tiež nerozumiem Vášmu konštatovaniu, Váš blog bol neaktuálny.
Tu niekto kontroluje, hodnotí blogy, nejaká ideologická komisia ?!
Spamätajte sa, kým je čas !
Už stačilo to dnešné šokujúce odhalenie administrátora o dôvodoch stiahnutia dnešných blogov z titulky !!!

