Máte mizerný dôchodok a prečo ? Vy dôchodcovia vládnete Slovensku. To máte za to !
Milá pani, ak ste žena, používajte k tomu príslušný nick Vierka, Terka, alebo Molnárová a potom je to jasné.
Vám ale nie je jasné ani len to, ako funguje normálny svet.
Inak by ste nepísali nezmysly o akýchsi úpravách dôchodku.
To akože, súdruhovia povedali, že reforma, tak koniec sveta, ich dogma je centrum Vesmíru, Vy ste to prijali a koniec premýšľania ?!
Bože môj a s takýmto národom sa kam chceme prepracovať ?!
Základný poriadok bude vtedy, keď si najprv Vy a ostatní uvedomíte ako Slovensko " funguje ".
Drogy, prostitúcia, megapodvody, šedá ekonomika, štátna ekonomika jednej stranovlády a prisluhujúcich " opozičných atď...
Pekný deň a nezabíjajte informačný priestor balastom.
Jedine, ak ste k tomu prinútená, čo tiež nie je výhra..