"Malá" akcia z pohľadu nutnosti (či možnosti, vzhľadom na rozpočet akcie) využitia účasti SBS.
To, že predstavenie malo byť označené ako 18+, je úplne iná vec než to, že sa nám tu zrejme tvorí akási klika samozvaných narušovateľov podujatí. Takéto veci sa hádam riešia inak, či...? Chodí ti snáď štátny zamestnanec domov vypínať televízor, ak prepneš na (podľa jeho názoru) nevhodnú scénu? Ak nie, tak možno aj toto tu o chvíľu bude.


