Mohol by som ťa v tejto pre Slovensko tak závažnej chvíli, v ktorej dochádza k natoľko nevídanému, nečakanému a z historického pohľadu vskutku ďalekosiahlemu odhaleniu o tom, že politické strany a hnutia na Slovensku sú pod vplyvom oligarchov, požiadať o to, aby si mi teda odporučila politickú stranu či hnutie, ktoré pod vplyvom oligarchov nie je, ktorému by som teda mohol s čistým svedomím v parlamentných voľbách prideliť svoj voličský hlas tak, aby neprepadol a tebou odporúčaná strana/hnutie sa do parlamentu dostalo?


