Ale milá ramgad,
ja predsa netvrdím, že hlasovanie nemalo zmysel.
Tvrdím, že nemá zmysel vyvolať také hlasovanie, v ktorom sa mienim hlasovania zdržať.
Ostatní, keď sa zdržali, tak sa zdržali, čert ich ber, ich voľba, ich vec - ale niekoľko mesiacov na Slovensku hulákať... pardón... slušne hovoriť o tom, ako pandemickú dohodu odmietame a potom sa zdržať hlasovania?
...tak to prepáč, to je čistý gaťafáš, predvádzanie svojho ega, toho, ako dokážem iných vodiť za nos.
Ináč: to, či prebehne väčšinové hlasovanie alebo prijímanie všeobecným konsenzom vo WHO určite nezáleží len od jedného riaditeľa, s tým na mňa nechoď.

