...a v súvislosti s Glückom mi ešte napadlo, že keď mu teda dali zájazd na Červené námestie za odmenu, tak to bude začiatok novej éry v Smere - SSD:
začnú sa teraz predbiehať v počte násilných napadnutí opozičných politikov, aby si tiež nabudúce zacestovali pokloniť sa.
Odmeňujte, urobte z toho trend. Potom si očisťujte svedomie rannými kúpeľmi v Dunaji.
Nadávajte na vysoké ceny energií a chváľte nízke ceny ruských komodít, kým nám konečne prvý normálny americký prezident v dejinách Trump nezasolí 500%-né národnokonzervatívne clo.

