Zaujímali by ma dve veci:
1.) či náhodou zmluvným krajinám v prípade pandémie WHO iba nebude vydávať rámcové odporúčania, ktoré si následne majú podľa lokálnych možností a potrieb upraviť a ratifikovať miestne parlamenty a v detailoch upraviť a vykonať vlády,
a teda či to má byť skutočne tak, ako to popísal bloger, že
"WHO nám prikáže, aby sme ľudí povinne testovali a aby sme ich-v rozpore s ľudskými právami-povinne očkovali. No a ako zlatý klinec – WHO nám prikáže od ktorej farma-firmy máme kupovať vakcíny, aké to majú byť vakcíny a za akú cenu,"
poprípade, ak by som mohol poprosiť zdroj tejto informácie,
2.) či sa k tejto terajšej slovenskej iniciatíve chcú pripojiť aj ďalšie krajiny sveta, a ak, tak ktoré.

