Radšej nie, aspoň nie skôr, než sa zamyslíš nad obsahom oznámenia o tom, že "C-19 je produkt človeka z laboratória", alebo tým, že podľa teba bolo "Rusko, UA a USA, k vojne vyprovokované".
Alebo možno svetu oznamuješ, že po planéte nám tu behá akýsi človek vytvorený v laboratóriu, ktorý nielenže šíri produkty, ale zrejme aj provokuje štáty - a ešte to aj označuješ za pravdu, ktorá JE.
btw
Médiá nikdy netvrdili a ani netvrdia, že vírus kovidu v žiadnom prípade nebol vytvorený umelo. Citujú vedecký konsenzus, podľa ktorého vírus s najväčšou pravdepodobnosťou vznikol prirodzene a k prenosu na človeka došlo prostredníctvom medzičlánku, pričom teória o umelom pôvode doposiaľ nebola preukázaná v dostatočnej miere a jej pravdepodobnosť je stále nízka. Skôr než začneš spomínať nemeckú či americkú tajnú službu: tie nie sú jediné na svete a ani dôkazy nepredložili, a keďže teda nebola zatiaľ dostatočne preukázaná teória o pôvode umelom, tak logicky stále platí teória o pôvode prirodzenom.

