Odkedy hrozilo pravde že ich súčasná garnitúra nebude púšťať na tlačovky tak úplne prepadli z novinárčiny
Odkedy hrozilo pravde že ich súčasná garnitúra nebude púšťať na tlačovky tak úplne prepadli z novinárčiny
Nájdi si to ako prenasledovali amici svojích ľudí
Treba si pozrieť na youtube američana patrika lancastera
Nuž keby tam neboli tie kríže , tak by to bola obyčajná lúka a nikto by netušil že to je cintorín
P.S. nemám o pellegrinim vysokú mienku , ale keď nevie o tom kto má výrokovú imunitu v parlamente tak je to s nim biednešie ako biedne
Ak pelle nepodá trestné oznámenie na GP , tak vlastne potvrdí matovičove reči a je jedno v akom stave je súčasná špeciálna prokuratúra a špeciálny súd
Nazaj ? Hanbou slovenska sú takí ako Ty a tie zahraničné a naše firmy ktoré podporujú fašizmus na ukrajine . To že v rusku namiesto čechov a im podobných hlupákov nastúpili amíci a canaďania , to je už ok .
Dobre som sa pobavil na tom akože exkalibur ničí ruské zbraňové systémy :-)))))
Nejde o to či je najsprostejší , ale s tými peniazmi má pravdu
Som zvedavý ako budú teraz ukrofašisti zásobovať tie ich skvelé útočiace jednotky
Vakcína je sviňa , a jemu očividne neprospela , ale na rozdiel od iných on ešte žije .
To niekto pozerá tú stupídnu televíziu a tie jej priblblé programy ?
Ministri zahraničia na slovensku ? Tragédia pre slovensko a jej občanov
Žasnem nad tuposťou niektorých píšucích v nádeji že ukrofašisti vyhrajú
A kedyže tu bolo komunistické obdobie ? Pisálek ..Ja si pamätám len na socialistické obdobie , ktoré budovalo a terašie ktoré to len rozkradlo
Máš pravdu , stačí sa pozrieť na súčasnú vládnu moc :-))) , ale nechápem prečo mala byť minúta ticha , za anglickú koloniálnu královnu , na slovensku ???
Hmm,a kým si potom platený Ty ???
S Tvojím IQ si veľmi hlboko za priemerom Luníka IX
Odporúčame