A kedy dá tá "" slávna EK "" sankcie na usa npr. za vykrádanie sýrskej ropy ??? Alebo to čo všetko robia amíci a demokrati z EU je demokratické a hlavne spravodlivé ??? Ako to že to obilie z ukrajiny ktoré malo ìsť do chudobnej afriku išlo do EU ???
A kedy dá tá "" slávna EK "" sankcie na usa npr. za vykrádanie sýrskej ropy ??? Alebo to čo všetko robia amíci a demokrati z EU je demokratické a hlavne spravodlivé ??? Ako to že to obilie z ukrajiny ktoré malo ìsť do chudobnej afriku išlo do EU ???
Ukážka toho ako angláni ale i amíci vykrádajú svet , stačí si spomenúť na tie tony zlata ktoré amíci ukradli do "" úschovy "" v iraku , ako amíci bezostyšne vykrádajú sýrsku ropu , atď.atď. A toto robia všetci "" demokrat i v celej afrike
Hmm , v období "" ťažkého socializmu "" nikto ani vo sne netušil , že v 21.storočí budú existovať také vymoženosti ako úver na potraviny
Hmmm, keď je fico taký gangster , ako je možné že mu za ten 2 1/2 roka nič nedokázali keď majú policajti a vyšetrovatelia tak rozviazané ruky
Hmmm, žlto modrá ??? Zdá sa že ukrajina frčí
Veľmi pekná spomienka na super hráčov ktorá fakt pobavila
Ty si fakt oberblb, nie všetko čo je pokazené musí byť i "" pokazené "" a predsa podľa Tvojej logiky nekazia ruské ale nemecké časti , veď to vyrobil a udržuje siemens , lenže na toto Tvoje IQ nestačí , Tvoje je tak na úrovnu resp. pod úrovňou Luníka IX , a to sa ich vôbec nechcem dotknúť , oni sú na rozdiel od Teba veľmi chytrí
na to čo potrebujú pre svoj život
Vidíš že áno , alebo je tak dobre zaplatený
Lebo o tom rozhodli "" veľmi objektívne "" švédske súdy
Ty si fakt dobre vymletá hlava
Teba za tie sprostosti tak dobre platia alebo to máš od narodenia ?
Žasnem nad aroganciou a tuposťou g7 a "" predstaviteľov "" eu , ktorí tvrdia že rusko je nespoľahlivý dodávateľ
Asi s takou istou s akou npr. chodia fíni tankovať lacný benzín a naftu do ruska alebo ako slováci zobrali svojho času útokom maďarské pumpy , alebo ako takmer všetky krajiny predávajú do ruska všetko , a i cez tretie krajiny , alebo ako nakupujú od rusov viacej ako to bolo pred februárom .
Takže ak o niečom chceš trepať , tak si najskôr zisti skutočnost a fakty
Hmm , a vieš aķý bol npr.rozdiel v aganistane ? Rusi tam boli pozvaný afg.vladou kvôli talibanu ktorý dotovali amíci zbraňami a peniazmi , rusi tam stavali nemocnice , cesty , letiská , byty . A toto všetko zasa amíci ničili keď tam boli . A ešte jeden rozdiel medzi rusmi a amikmi , na rozdiel od rusov , amíci si vychovávali teroristov a jeden najznámejší z tých tisícov ktorých vytvorili bol bin ladin
Títo smradi rozkradli za dva roky viacej ako "" ficovci "" za dvanásť rokov , a ľuďom dávajú menej ako almužnu a to ešte opisujú akokeby z toho ľudia mohli zbohatnúť
To si od narodenia , alebo si sa k tomu dopracoval vlastný úsilím ?
Bol veľmi naivný lebo uveril v "" západnú demokraciu "" ,lenže táto bola , je a bude vždy agresívna a okupačná
To je ale kusisko krxxy , kto si vykuruje byt na 23 ° ? Toto nebolo ani za tých "" komunistov ""
Odporúčame