Pán Jermak, by sa mal každodenne modliť za to, aby Putin bol ešte živý, zdravý a prezidentom Ruskej federácie. Už iba predstava, že by si Putinov nástupca vzal príklad z niektorých západných prezidentov a proti Ukrajine zakročil tak, ako niekto iný zakročil proti Lýbii, či Iraku, by mu mala spôsobovať nočné mory. Ak by Ukrajina prestala usilovať o vstup do NATO, teda, ak by zmizla hrozba inštalácie amerických rakiet na Ukrajine, tak by bolo po rusko - ukrajinskom konflikte.


