Prigožin načasoval úder zámerne. V meste bol Gerasimov i Šojgu
Ja to vidím na dve riešenia tejto situácie. Buď budú Prigožinoví muzikanti zastavení a prípadne odzbrojení a poslaní do hlbokého zázemia a v tom prípade bude na Ukrajine pokračovať špeciálna vojenská operácia. Na Ukrajine bude fungovať rozhlas, televízia, internet, nebudú bombardované mestá, nebudú zničené mosty cez Dnepr atď. Keď sa však Prigožin s vedením armády dohodne, tak sa situácia rapídne zmení. Bude vyhlásená mobilizácia, a začne na Ukrajine vojna, podľa amerického vzoru. Niečo, ako vojna proti Srbsku, kde boli zničené mosty cez Dunaj, telekomunikačné centrum v Belehrade, elektrárne a asi omylom aj pôrodnica v Belehrade. Zasiahnuté bolo aj čínske veľvyslanectvo. Mali by sme zo všetkých síl držať palce Putinovi, aby toho Prigožina umravnil , lebo inak, by sa mohlo stať hocičo, čo by sa nám nemuselo páčiť .