Ja s pani Metsolaovou, úplne súhlasím. Odstrihnime sa od všetkáho ruského, ale až vtedy, Keď budem mať taký dôchodok, ako má tá úplne zmätená pani, plat. Pokiaľ mám taký dôchodok, ako mám, tak s tým, aby sme nakupovali ruský plyn skvapalnený a privezený do terminálov v Poľsku, Nemecku a kto vie, kde ešte , vôbec nesúhlasím . a s tým, aby sme podobne ako Česi experimentovali s náhradou ruského paliva do našich, jadrových reaktorov ruského typu, v naších jadrových elektrárniach, už nesúhlasím ešte viac.


