Ja si nemyslím, že je pán Heger bohvieako rozumný a bystrý, je to skôr naopak, ale až taký tĺk určite nie je, že by vedel niečo o manipulovaní volieb a nič by proti tomu, neurobil. Okrem toho, neviem si predstaviť, ako by niekto tie voľby, mohol manipulovať. Tu skôr ide len o to, pripútať záujem verejnosti na totálne znemožnených ľudí, ako je pán Naď , či pán Heger. Skrátka a dobre, Naď si pamätá,ako americké médiá spapkali americkým demokratom rozprávku o tom, ako Rusko zmanipulovalo prezidentské voľby v prospech Trumpa a aké to malo následky v rusko - amerických vzťahoch a pokúsil sa o niečo podobné. Nevšimol si však, že už aj v USA prišli na to, že sa jednalo len o klamstvo, zo strany volebného štábu pani Clintonovej . Skrátka, čo Naď robí, vždy zle robí. Ani len klamať nevie uveriteľne.


