Domino. Myslím, že každý, kto trošku sleduje a sledoval, že čo sa na tej Ukrajine dialo a deje, ti dá za pravdu. Pravdou však dnes je iba to, čo do ľudí pumpujú , od zdravého rozumu úplne nezávislé masmédiá a politici. Majú smolu v tom, že ľudská pamäť, sa tak rýchlo nedá vygumovať. K tým naším synom mám iba takú poznámku, že na vojnu, ako je známe, sú síce treba peniaze, peňeži a peníze, ale nie iba ony. Na vojnu je treba aj vojakov a zbrane. Zbrane nemáme takmer žiadne , o to sa pán Naď už stihol postarať a vojakov máme iba tých pár profesionálnych. Povolať našich synov do vojny je nemožné, lebo žiadny z ních, nemá ani ten najzákladnejší vojenský výcvik a ak by ich aj niekto do kasární povolal, mohli by tam iba pomáhať v kuchyni, na rotách robiť rajóny a vonku, zametať buzerplac. Nič viac.


