Súhlasím s tebou v tom, že tento súčasný, pomerný volebný systém, je zdrojom nestability vlád a parlamentu. Lepší by bol väčšinový, alebo zmiešaný systém. Momentálne je situácia taká, že volič nevie, že ktorý poslanec v parlamente zastupuje jeho volebný obvod, preto sa v prípade potreby, nemá na koho obrátiť. Ak sa aj na poslanca obráti, tak ten má výhovorku, že on samozrejme s občanom súhlasí, ale koaliční partneri s tým nesúhlasia.Skrátka, poslanci vlastne nie sú za nič zodpovední a to je najväčšia chyba.


