Čaputová, má pravdu. S tou demokraciou, to ide dolu vodou. Existujú dokonca aj také krajiny, v ktorých najvyšśí štátni predstavitelia, ignorujú najvyśśí stupeň demokracie, teda, referendum. Prezidentka jednej európskej krajiny, dokonca deň pred referendom, vystúpila v médiách a oznámila, že sa referenda nezúčastní. Referenda sa nezúčastnil ani predseda vlády, už dávno odvolanej, ale držiacej sa vo funkcii ako kliešť a ani predsada parlamentu. Podoba so Slovenskom, je ciste náhodná.

