Na zčiatku tohoto konfliktu, mala Ukrajina v svojích vojenských skladoch, tisíce tankov. Keďže podľa ukrajinských správ, sú ukrajinské straty vojenskej techniky minimálne, tak nechápem, prečo Zelenský stále žiada, nie prosí, ale doslova žiada, aby mu jednotlivé krajiny, posielali tanky a inú obrnenú techniku. To, že vo februári začne ruská ofenzíva, je veľmi pravdepodobné. V septembri prebehla čiastočná mobilizácia, tak už sú zformované jednotlivé vojenské jednotky a na fronte sa môže objaviť veľa nových vojakov a vojenskej techniky.

