Tak, ako USA a aj EÚ , nikdy nepotrebovali žiadne dôkazy proti Rusku, pri zavádzaní sankcií , ale vždy stačilo to známe americké highly likely , tak teraz nie je treba uvádzať dôkazy proti Maďarsku. Ja netvrdím, že u nás, alebo v Maďarsku nie je žiadna korupcia, niečo by sa určite našlo, ale v porovnaní s Ukrajinou, sme my a aj Maďarsko, čistí, ako svedomie, práve narodeného dieťatka. Na Ukrajinu sa peniaze valia potokom, aj keď je známe, ako peniaze a humanitárna pomoc končia, viď výsledky z mesta Záporožie, ale potrestané, bude Maďarsko. Nie za korupciu, ale za to, že jeho občania nebudú v zime mrznúť a podniky , vďaka rozumnej politiky vlády, budú fungovať.S veľkou pravdepodobnosťou aj zato, že Maďarsko sa kvôli Ukrajine odmietlo totálne odzbrojiť a namiesto prilievania benzínu, do prebiehajúceho konfliktu, presadzuje mierové riešenie.


