Pani Zelenskej by mohol niekto prezradiť, že nie Rusko blokuje dodávky ruského plynu do Európy, ale že sú to americké sankcie, ku ktorým sa mnohé európske krajiny, s nadšením pridali a až teraz im dochádza, čo vlastne urobili. K tým obetiam, čo Ukrajina denne počíta, mám iba toľko, že koľko obetí by na Ukrajine bolo, keby pán Porošenko a po ňom pani Zelenskej manžel zrealizovali to, k čomu sa v Minsku zaviazali ? Odpoveď je jasná, nebola by ani jedna obeť a Ukrajina by neprišla okrem množstva obetí na životoch , aj o niekoľko svojich oblastí a v tom najhoršom scenári, aj o prístup k moriam. Takže, pani Zelenská, dobre plačete, ale na zlom hrobe.


