Pán Heger povedal, že to môže rovno podať demisiu. S tým veľmi vrelo súhlasím a volám - podaj ju čo najskôr Edko !!! K tomu, že ak by podal demisiu, tak by nemohli pomáhať obyvateľom, tak konštatujem, že aj ja som obyvateľ a o žiadnej pomoci neviem. Som dôchodca s nízkym dôchodkom a nezbadal som žiadnu pomoc. Takže, Zbaľte si svoje veci a šmahom zmiznite ľuďom z očí, do úplného zabudnutia. A iba tak na okraj, neviete, že kade ten predavač vodky chodí? Kde žijú ľudia, čo ho podporujú? To musí byť strašne zabudnutý kút Slovenska, kde ani netušia, že čo sa u nás, za posledné dva roky, dialo a deje.


