Včera, na základe dohody, pristavili Ukrajinci, do Mariupoľu školské autobusy, na odvoz civilného obyvateľstva z podzemí Azovstaľu. Na koniec sa ukázalo, že autobusov tam bolo pristavených viac, ako civilov, ktorých Azovci, z podzemia vypustili. Noviny píšu o utrpení ľudí, ktorí trpia v podzemí Azovstaľu a keď sa aj s pomocou OSN podarí dohodnúť odvoz tých ľudí, do ukrajinského zázemia, tak sa ukáže, že tých ľudí, je veľmi málo, alebo, že ich stále, ako od začiatku tejto vojny, využívajú Azovci, ako živý štít. Raz budú musieť z podzemia výjsť všetci, čo tam teraz sú a až potom sa ukáže, že prečo tak nezmyselne, tí ľudia v podzemí sedia. k tomu primátorovi Mariupoľu iba toľko, že ako on môže vedieť, že čo sa v Mariupole deje, keď tam už dávno nie je ?


