ten bývalý primátor Mariupoľa, už určite v meste nie je, lebo ak by tam bol, určite by vedel, že až na niekoľko ukrajinských ostreľovačov, ktorých sa z času na čas podarí objaviť, už v meste sú iba vojaci ruskej federácie a DNR. Posledné miesto, ktoré nie je v rukách Ruska a DNR, je podzemie podniku Azovstaľ, kde sú zvyšky zahraničných žoldnierov a príslušníkov pluku Ajdar. Kto všetko je tam s nimi, o tom sú iba dohady a ukáže sa to až potom, ako z toho podzemia výjdu, lebo tam za nimi nikto nepôjde.


